Zegarek GPS Q520s

Wodoszczelny (IP67!) i pyłoszczelny zegarek pełniący funkcję lokalizatora GPS. Idealny dla aktywnych uczniów szkoły podstawowej. Dzięki szerokiej gamie funkcji urządzenia i łatwej w obsłudze aplikacji na telefon komórkowy zwiększy bezpieczeństwo Twojego dziecka poza domem i poprawi jakość Twojej opieki nad nim.

Aby w pełni wykorzystać możliwości urządzenia wymagana karta SIM.

259,00zł 179,00zł

Czas realizacji zamówienia 2-3 dni

Wodoszczelny - IP67

Zegarek posiada wodoszczelną obudowę, zapewniającą poprawną pracę urządzenia do 1m pod wodą, przez 30 minut.

Wodoszczelne złącze ładowania

Specjalna konstrukcja złącza ładowania zapewnia wysoki stopień szczelności. Magnetyczny wtyk skutecznie chroni zegarek przed przypadkowym uszkodzeniem złącza.

Pyłoszczelny

Technologia wykonania zegarka oraz uszczelnienia obudowy skutecznie chronią urządzenie zarwno przed wodą, jak i pyłem, na który jest narażony podczas codziennego użytkowania.

Anty – kradzież

Na spodzie zegarka znajduje się sensor optyczny wykrywający zsunięcie się zegarka z nadgarstka dziecka, co powoduje automatyczne wysłanie informacji na telefon rodzica.

Lokalizacja

Urządzenie używa potrójnego systemu lokalizacji: za pomocą wbudowanego odbiornika GPS, sygnału ze stacji bazowych GSM LBS oraz sieci bezprzewodowej WiFi, umożliwiając śledzienie jego położenia w czasie rzeczywistym, z dużą dokładnością - większą niż 90% innych inteligentnych zegarków dostępnych na rynku!

Przycisk alarmowy SOS

W sytuacji zagrożenia, wystarczy nacisnąć jeden przycisk aby zawiadomić rodzica o swym położeniu oraz wysłać sms informujący o zagrożeniu.

Zdalne monitorowanie

Wbudowany mikrofon o dużej czułości umożliwia usłyszenie każdego dźwięku z otoczenia dziecka. Pozwala to na zdalne monitorowanie dziecka, kiedy nie ma nas przy nim oraz na rozpoznanie sytuacji po wciśnięciu guzika "sos" przez dziecko.

Wirtualne ogrodzenie

Włączenie tej funkcji umożliwia zdefiniowanie bezpiecznego obszaru, w którym dziecko może przebywać. Wyjście poza wyznaczoną strefę alarmuje rodzica wysyłając odpowiedni SMS.

Dwukierunkowa komunikacja

Trzy definiowalne numery telefonów umożliwiają dziecku komunikację z rodziną w dowolnym momencie. Dodatkowo istnieje możliwość zdefiniowania pięciu numerów mogących łączyć się z urządzeniem.<br>Daje to dziecku większe poczucie bezpieczeństwa, a rodzicom możliwość kontaktu z dzieckiem, jak w przypadku zwykłego telefonu komórkowego.

Krokomierz

Dodatkową funkcją jest krokomierz, który pozwala utrzymać Twoje dziecko w doskonałej kondycji fizycznej. Zlicza on przebyty dystans, umożliwiając jego monitorowanie przez rodzica.

Historia tras

Urządzenie zapamiętuje trasy przebyte przez dziecko i miejsca, w których zatrzymywało się na dłużej.

Funkcje i parametry