Zegarek GPS Q60

Zegarek pełniący funkcję lokalizatora GPS. Idealny dla aktywnych dzieci w wieku szkolnym. Dzięki szerokiej gamie funkcji urządzenia i łatwej w obsłudze aplikacji na telefon komórkowy zwiększy bezpieczeństwo Twojego dziecka poza domem i poprawi jakość Twojej opieki nad nim.

Aby w pełni wykorzystać możliwości urządzenia wymagana karta SIM.

199,00zł 159,00zł

Czas realizacji zamówienia 2-3 dni

Anty – kradzież

Na spodzie zegarka znajduje się sensor optyczny wykrywający zsunięcie się zegarka z nadgarstka dziecka, co powoduje automatyczne wysłanie informacji na telefon rodzica.

Lokalizacja

Urządzenie używa podwójnego systemu lokalizacji: za pomocą wbudowanego odbiornika GPS oraz sygnału ze stacji bazowych GSM LBS, umożliwiając śledzienie jego położenia w czasie rzeczywistym, z bardzo dużą dokładnością, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Przycisk alarmowy SOS

W sytuacji zagrożenia, wystarczy nacisnąć jeden przycisk aby nawiązać połączenie alarmowe i poinformować rodzica o zagrożeniu.

Zdalne monitorowanie

Wbudowany mikrofon o dużej czułości umożliwia usłyszenie każdego dźwięku z otoczenia dziecka. Pozwala to na zdalne monitorowanie dziecka, kiedy nie ma nas przy nim.

Wirtualne ogrodzenie

Włączenie tej funkcji umożliwia zdefiniowanie bezpiecznego obszaru, w którym dziecko może przebywać. Wyjście poza wyznaczoną strefę alarmuje rodzica wysyłając odpowiedni SMS.

Dwukierunkowa komunikacja

Dwa numery alarmowe oraz do 10 definiowalnych numerów telefonów, które umożliwiają dziecku komunikację z rodziną w dowolnym momencie. Dodatkowo istnieje możliwość zdefiniowania pięciu numerów mogących łączyć się z urządzeniem.<br>Daje to dziecku większe poczucie bezpieczeństwa, a rodzicom możliwość kontaktu z dzieckiem, jak w przypadku zwykłego telefonu komórkowego.

Krokomierz

Dodatkową funkcją jest krokomierz, który pozwala utrzymać Twoje dziecko w doskonałej kondycji fizycznej. Zlicza on przebyty dystans, umożliwiając jego monitorowanie przez rodzica.

Historia tras

Urządzenie zapamiętuje trasy przebyte przez dziecko i miejsca, w których zatrzymywało się na dłużej.

Alarm

Urządzenie pozwala utalić trzy różne godziny alarmu np. budzącego lub przypominającego o konkretnych czynnościach.

Funkcje i parametry