WYSIWYG Web Builder
Obroża GPS dla pupila
Lokalizacja


Urządzenie używa podwójnego systemu lokalizacji: za pomocą wbudowanego odbiornika GPS oraz sygnału ze stacji bazowych GSM, umożliwiając śledzienie położenia w czasie rzeczywistym, z bardzo dużą dokładnością.


Zdalne monitorowanie


Wbudowany mikrofon o dużej czułości umożliwia usłyszenie każdego dźwięku z otoczenia pupila. Pozwala to na zdlane monitorowanie zwierzaka podczas naszej nieobecności w domu lub rozpoznaie sytuacji w jakiej się znalazł jeśli zaginie.


Wirtualne ogrodzenie


Włączenie tej funkcji umożliwia zdefiniowanie obszaru bezpiecznego. Przekroczenie wyznaczonej strefy alarmuje  właściciela zwierzaka poprzez wysłanie odpowiedniego SMSa.


                Wodoszczelność


Urządzenie odznacza się wysokim stopniem wodoszczelności: IP65 Dzięki temu Twój pupil może się swobodnie bawić, bez obawy, że zamoczy obrożę.


Głośnik


Wbudowany głośnik umożliwia połączenie telefoniczne i zdalne wydawanie poleceń. Idealna funkcja, gdy podczas spaceru zwierzak się oddali i chcemy go przywołać.


360,00zł
          Historia tras


Urządzenie zapamiętuje przebyte przez zwierzaka trasy i umożliwia ich odtworzenie do trzech miesiecy wstecz.


Obroża GPS jest idealna dla zwierząt aktywnych i ciekawych świata. Pozwoli Ci na szybkie lokalizowanie pupila i jego zdalne monitorowanie. Zapamiętuje historię przebytych tras oraz odznacza się wysokim stopniem wodoodporności. 
Informacja o baterii


W momencie, gdy bateria zaczyna się wyczerpywać urządzenie wysyła odpowienią informację na aplikację zinstalowaną w naszym telefonie.


Parametry

Brak towaru