WYSIWYG Web Builder
Breloczek gps KLUG T8 mini
Lokalizacja


Urządzenie używa podwójnego systemu lokalizacji: GPS+LBS. Umożliwia to jego lokalizację w czasie rzeczywistym zarówno na zewnątrz (GPS), jak i wewnątrz pomieszczeń (LBS), a także ustalenia prędkości z jaką się porusza.


Przycisk alarmowy SOS


W sytuacji zagrożenia, wystarczy nacisnąć jeden przycisk SOS w celu nawiązania połączenia z opiekunem. W przypadku braku odpowiedzi, urządzenie automatycznie wybiera kolejny, wcześniej zaprogramowany numer.


Zdalne monitorowanie


Wbudowany mikrofon o dużej czułości umożliwia usłyszenie każdego dźwięku z jego otoczenia. Pozwala to na zdalne monitorowanie naszego podopiecznego w sytuacji zagrożenia lub pracownika w celu kontrolnym (pamiętaj: pracownik musi być poinformowany o funkcjach urzadzenia).
Wirtualne ogrodzenie


Włączenie tej funkcji umożliwia zdefiniowanie bezpiecznego obszaru, w którym podopieczny może przebywać. Wyjście poza wyznaczoną strefę alarmuje opiekuna wysyłając odpowiedni SMS.


Dwukierunkowa komunikacja


Urządzenie umożliwia komunikację w dwie strony. Po nawiązaniu połączenia alarmowego możemy rozmawiać jak przez zwykły telefon.

                Wodoszczelność


Urządzenie odznacza się wysokim stopniem wodoszczelności: IP54. Dzięki temu wykonywanie codziennych czynności może odbywać się, bez obawy o zachlapanie go.


Parametry
265,00zł
Małych rozmiarów breloczek z przyciskiem SOS, umożliwiający lokalizację gps i zdalny monitoring. Jego niewielkie gabaryty oraz funkcjonalność pozwalają na wszechstronne zastosowanie: zdalna opieka nad seniorem, zdalny monitoring dziecka, lokalizacja auta, torebki, bagaży, zdalna kontrola pracownika.
Aby w pełni wykorzystać możliwości urządzenia wymagana karta SIM.
Łatwość obsługi

Jest to niewielkie urządzenie, posiadające tylko jeden przycisk SOS, dzięki czemu idelanie nadaje się dla najmłodszych oraz seniorów (nie wymaga znajomości obsługi komputera czy smartfonu). Natomiast intuicyjna w obłudze aplikacja bezproblemowo umożliwi Ci zdalne zapewnienie bezpieczeństwa Twoim najbliższym.


Czas realizacji zamówienia 2-3 dni