KLUG Q50 zegarek

Zegarek pełniący funkcję lokalizatora GPS z przyciskiem  SOS. Idealny dla dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów szkoły podstawowej. Dzięki szerokiej gamie funkcji urządzenia i łatwej w obsłudze aplikacji na telefon komórkowy zwiększy bezpieczeństwo Twojego dziecka poza domem i poprawi  komfort Twojej opieki nad nim.

WYSIWYG Web Builder
         KLUG Q90 zegarek

Zegarek pełniący funkcję lokalizatora GPS z przyciskiem SOS. Idealny dla aktywnych dzieci w wieku szkolnym.
Posiada nowoczesny ekran dotykowy 1,22''. Szeroka gama funkcji urządzenia i łatwa w obsłudze aplikacja na telefon komórkowy zwiększy bezpieczeństwo Twojego dziecka poza domem i poprawi jakość Twojej opieki nad nim.


         KLUG Q60 zegarek

Zegarek pełniący funkcję lokalizatora GPS z przyciskiem SOS. Idealny dla aktywnych dzieci w wieku szkolnym. Szeroka gama funkcji urządzenia i łatwa w obsłudze aplikacja na telefon komórkowy zwiększy bezpieczeństwo Twojego dziecka poza domem i poprawi jakość Twojej opieki nad nim.

         KLUG QT zegarek

Wodoszczelny i pyłoszczelny zegarek pełniący funkcję lokalizatora GPS z przyciskiem  SOS. Idealny dla aktywnych uczniów szkoły podstawowej. Dzięki szerokiej gamie funkcji urządzenia i łatwej w obsłudze aplikacji na telefon komórkowy zwiększy bezpieczeństwo Twojego dziecka poza domem i poprawi  komfort Twojej opieki nad nim.

         Opaska do KLUG QT

Wymienna opaska do zegarka z lokalizatorem GPS. Wybierz ulubiony kolor na każdy dzień tygodnia!


         Kabel USB  QT

Przewód do ładowania zegarków QT, zakończony wtykiem USB oraz magnetycznym złączem stykowym.
                       Opaska ID

Opaska identyfikacyjna dla bezpieczeństwa najmłodszych. Umożliwia wpisanie numeru telefonu do rodzica, a kolorowe wzory zachęcają dziecko do jej noszenia.