Zegarek gps Q65
Lokalizacja


Urządzenie używa potrójnego systemu lokalizacji: za pomocą wbudowanego odbiornika GPS, śledząc punkty dostępowe WiFi oraz monitorując sygnał ze stacji bazowych GSM LBS, umożliwiając określenie jego położenia w czasie rzeczywistym, z  bardzo dużą dokładnością, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.


Przycisk alarmowy SOS


W sytuacji zagrożenia, wystarczy nacisnąć jeden przycisk aby nawiązać połączenie alarmowe i poinformować rodzica o zagrożeniu.


Zdalne monitorowanie


Wbudowany mikrofon o dużej czułości umożliwia usłyszenie każdego dźwięku z otoczenia dziecka. Pozwala to na zdalne monitorowanie dziecka, kiedy nie ma nas przy nim.
Wirtualne ogrodzenie


Włączenie tej funkcji umożliwia zdefiniowanie bezpiecznego obszaru, w którym dziecko może przebywać. Wyjście poza wyznaczoną strefę alarmuje rodzica wysyłając odpowiedni SMS.


Dwukierunkowa komunikacja


Dwa numery alarmowe oraz do 10 definiowalnych numerów telefonów, które umożliwiają dziecku  komunikację z rodziną w dowolnym momencie. Dodatkowo istnieje możliwość zdefiniowania pięciu numerów mogących łączyć się z urządzeniem.
Daje to dziecku większe poczucie bezpieczeństwa, a rodzicom możliwość kontaktu z dzieckiem, jak w przypadku zwykłego telefonu komórkowego.


                Krokomierz


Dodatkową funkcją jest krokomierz, który pozwala utrzymać Twoje dziecko w doskonałej kondycji fizycznej. Zlicza on przebyty dystans, umożliwiając jego monitorowanie przez rodzica.


Historia tras


Urządzenie zapamiętuje do trzech miesięcy wstecz trasy przebyte przez dziecko i miejsca, w których zatrzymywało się na dłużej .


160,00zł
Zegarek pełniący funkcję lokalizatora GPS. Idealny dla aktywnych dzieci w wieku szkolnym. Dzięki szerokiej gamie funkcji urządzenia i łatwej w obsłudze aplikacji na telefon komórkowy zwiększy bezpieczeństwo Twojego dziecka poza domem i poprawi jakość Twojej opieki nad nim.
Aby w pełni wykorzystać możliwości urządzenia wymagana karta SIM.
                        Alarm             


Urządzenie pozwala utalić trzy różne godziny alarmu np. budzącego lub przypominającego o konkretnych czynnościach.


Czas realizacji zamówienia 2-3  dni

WYSIWYG Web Builder
Dotykowy, kolorowy ekran


Zegarek posiada ciełokrystaliczny, kolorowy (65tys kolorów), dotykowy ekran TFT z intuicyjnym menu. Łatwy w obsłudze nawet dla najmłodszych dzieci.


WYSIWYG Web Builder
Funkcje i parametry
Anty - kradzież

Na spodzie zegarka znajduje się sensor optyczny wykrywający zsunięcie się zegarka z nadgarstka dziecka, co powoduje  automatyczne wysłanie informacji na telefon rodzica.