WYSIWYG Web Builder
Zegarek gps Q60 senior
Lokalizacja


Urządzenie używa podwójnego systemu lokalizacji: za pomocą wbudowanego odbiornika GPS oraz sygnału ze stacji bazowych GSM, umożliwiając śledzienie jego położenia w czasie rzeczywistym, w każdym miejscu na ziemi.

Przycisk alarmowy SOS


W sytuacji zagrożenia, wystarczy nacisnąć jeden przycisk aby nawiązać połączenie alarmowe i poinformować bliską osobę o zaistniałym zagrożeniu lub problemie.Zdalne monitorowanie


Wbudowany mikrofon o dużej czułości umożliwia usłyszenie każdego dźwięku z jego otoczenia. Pozwala to na zdalne monitorowanie naszego bliskiego w sytuacji zagrożenia.
Wirtualne ogrodzenie


Włączenie tej funkcji umożliwia zdefiniowanie bezpiecznego obszaru. Wyjście poza wyznaczoną strefę powoduje wysłanie alarmowego SMSa na zaprogramowany wcześniej numer.


Dwukierunkowa komunikacja


                Krokomierz


Przydatną funkcją jest krokomierz, który pozwala utrzymać dobrą kondycję fizyczną i zachować zdrowie. Zlicza on przebyty dystans, umożliwiając jego monitorowanie w zegarku lub poprzez aplikację na telefonie.


Historia tras


Urządzenie zapamiętuje przebyte przez jego użytkownika trasy i umożliwia ich odtworzenie do trzech miesiecy wstecz.                         Alarm              


Urządzenie pozwala utalić trzy różne godziny alarmu budzącego lub przypomnienia np. o lekach.
269,00zł
Zegarek pełniący funkcję telefonu i lokalizatora GPS z przyciskiem  SOS. Idealny dla aktywnych seniorów oraz osób niepełnosprawnych. Dzięki szerokiej gamie funkcji urządzenia i łatwej w obsłudze aplikacji na telefon komórkowy zwiększy bezpieczeństwo bliskiej Ci osoby, a Tobie oszczędzi stresu.
Aby w pełni wykorzystać możliwości urządzenia wymagana karta SIM.
Urządzenie umożliwia komunikację w dwie strony. Po nawiązaniu połączenia możemy rozmawiać jak przez zwykły telefon.

Funkcje i parametry

Czas realizacji zamówienia 2-3 dni